دوربین دام هایک‌ ویژن مدل DS-2CE56F1T-ITM

تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط با دوربین دام هایک‌ ویژن مدل DS-2CE56F1T-ITM  خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

دوربین مدار بسته Turbo HD دام هایک‌ ویژن مدل DS-2CE56F1T-ITM دارای رزولوشن تصویر موثر ۲۰۵۲×۱۵۳۶ پیکسل و کیفیت تصویر ۳ مگاپیکسل است. این دوربین مدار بسته توربو اچ‌دی دام، دید تا حداکثر ۲۰ متر را در شب توسط ال‌‌ ای ‌دی ‌های مادون قرمز خود را پشتیبانی می‌ کند. دوربین مدار بسته هایک‌ ویژن دارای جنس بدنه فلزی است.

این مدل دوربین مدار بسته توربو اچ‌ دی دام یا سقفی هایک‌ ویژن برای استفاده در مجتمع‌ های مسکونی، تجاری و اداری ایدئال است و می ‌توان به هر سطح مانند سطوح شیب‌دار، سقف و دیوار وصل کرد.

دوربین مدار بسته دام توربو اچ ‌دی هایک‌ ویژن مدل DS-2CE56F1T-ITM این دوربین از یک لنز ثابت با کیفیت ۳ مگا پیکسل مجهز شده ‌است. برای خرید لازم است که بدانید جنس بدنه این دوربین فلزی و طبق درجه استاندارد IP66 است.

دوربین دام هایک‌ ویژن مدل DS-2CE56F1T-ITM-ementech-org

در تاریکی مطلق دوربین مدار بسته هایک‌ویژن مدل مورد نظر تصاویر را حداکثر تا فاصله ۲۰ متری پخش خواهد‌کرد. از دیگر قابلیت ‌های این دوربین می ‌توان به SMART IR، EXIR، ۳D DNR، True Day/Night، ICR و… اشاره کرد.

 حسگر این دوربین CMOS است. این دوربین قابلیت WDR را دارد. دمایی که برای این مدل دوربین در نظر گرفته شده یعنی دوربین آسیب نمی بیند از منفی چهل درجه سانتی گراد تا شصت درجه سانتی گراد است.

ولتاژ ورودی دوربین ۱۲ ولت است. دوربین ضد رطوبت است و در زمان گرد و غبار هم طاقت می آورد. ابعاد این دوربین ۹۱ در ۸۲ در ۶۸  میلی متر است. وزن دوربین زیر چهارصد گرم است. میزانی که دوربین مدل DS-2CE56F1T-ITM به نور حساسیت دارد برابر با ۰۱/۰ لوکس است. این دوربین برای محیط های خارجی مناسب است.

دوربین دام هایک‌ ویژن مدل DS-2CE56F1T-ITM-ementech-org

در این فناوری اشعه مادون قرمز تولید شده توسط LED های دوربین دارای برد بیشتری نسبت به فناوری IR بوده و تصویر با نویز کمتری ارائه و از تمرکز نور در مرکز آن نیز جلوگیری می شود. لنز موجود در آن از نوع ثابت است که تنها امکان تنظیم فوکوس را دارد و با فواصل کانونی ۸/۲ میلی متر و ۶/۳ میلی متر ارائه شده است. زوایای دید برابر با ۱۰۵ و  ۸۵ درجه است.

دوربین دام هایک‌ ویژن مدل DS-2CE56F1T-ITM

سایت تبلیغاتی : ایمن وب