گیرنده  DS-7208HUHI-K1 

مطالب قبلی در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها بود. اما در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط گیرنده  DS-7208HUHI-K1خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

دستگاه هایک ویژن DS-7208HUHI-K1 دارای ۸ ورودی دوربین مدار بسته و ۴ ورودی صدا است و همچنین خروجی تصاویر را روی تلوزیونHDMI  و  CVBS  و مانیتور به وسیله VGA  با کیفیت فوق العاده ۴K UHD  تحویل می دهد.

 این مدل دستگاه هایک ویژن گیرنده از فرمت فشرده سازی مدرن  H.265   و H.265+  پشتیبانی می کند و این بدین معنا است که فشرده سازی بیشتری روی فیلم های ذخیره شده انجام شده و فضای کمتری را روی هارد دیسک اشغال می کند.

عملکرد گیرنده  DS-7208HUHI-K1 

اساس کار دستگاه هایک ویژن بر مبنای استاندارد HDtvi Turbo HD است که این بدان معنی است که مراحل انتقال تصویر از دوربین مدار بسته تا دستگاه  ریسیور روی کابل کواکسیال و به وسیله فیش BNC صورت می گیرد. دستگاه هایک ویژن  DS-7208HUHI-K1چند وجهی بوده و دوربین های مدار بسته آنالوگ(AHD)، اچ دی(HD) و آنالوگ را خارج از مارک و کارخانه سازنده پشتیبانی می کند.

تصاویر دستگاه هایک ویژن DS-7208HUHI-K1علاوه بر تلوزیون و مانیتور و گیرنده ها  می توانید از طریق شبکه و اینترنت به وسیله نرم افزار یا اپلیکیشن موبایل هایک ویژن iVMS دریافت کنید.

گیرنده  DS-7208HUHI-K1-ementech-org

این مدل دستگاه گیرنده  DS-7208HUHI-K1 یا همان ریسیور دارای ورودی و خروجی آلارم (هشدار) جهت اتصال رله ها و دتکتور های خارجی است. در کل دستگاه هایک ویژن DS-7208HUHI-K1  یک دستگاه قدرتمند با ظرفیت بیشینه ۸ دوربین مداربسته است که جهت استفاده در محیط های کوچک خانگی , اداری و صنعتی بسیار پرطرفدار است.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب