گیرنده مدل DS-7216HQHI-K1

گیرنده مدل DS-7216HQHI-K1 یک دستگاه دی وی آر اچ دی است. در وب سایت شرکت ایمن تک توضیحات این دستگاه ذکر شده است. این دستگاه دی وی آر ۱۶ کانال دارد. قابلیت های این دستگاه فراوان است. یکی از این قابلیت ها ساپورت دوربین های هایک ویژن است.

پشتیبانی از دوربین ها

این دستگاه (DS-7216HQHI-K1) این قابلیت را نیز دارد که از سایر دوربین ها نیز پشتیبانی کند. کیفیتی که این دستگاه ساپورت می کند تا ۲ مگا پیکسل است. از قابلیت های جالبی که این دوربین دارد باید به این مورد اشاره کرد که هم زمان می تواند به دو دستگاه دروبین متصل شود.

 

پورت ورودی و خروجی گیرنده مدل DS-7216HQHI-K1

پورت های ورودی و خروجی این دستگاه هر کدام کارایی و استفاده خاصی دارند. این پورت ها شامل چندین کار هستند. یک پورت ورودی صدا جهت اتصال به میکروفون است. یک کانال خروجی صدا برای اتصاب به اسپیکر استفاده می شود.

خروجی تصویر این گیرنده از نوع اچ دی ام آی است که امکان انتقال هم زمان تصویر و صدا را دارد. خروجی وی جی ای برای اتصال به مانیتور یا گیرنده تصویر کاربرد دارد. پورت دیگری که وجود دارد از نوع شبکه لن است که هم برای ورودی و هم خروجی استفاده می شود.

فشرده سازی اطلاعات

هارد ۶ ترابایت را مدل گیرنده DS-7216HQHI-K1 پشتیبانی می کند. از دیگر مشخصات این گیرنده می توان به این ظرفیت هارد اشاره کرد. اطلاعات در این دستگاه فشرده سازی می شود. روش های فشرده سازی اطلاعات این دستگاه از نوع و روش   H.265+،  H.265، H.264+ و H.264 است.

گیرنده مدل DS-7216HQHI-K1-ementech-org

قابلیت انتقال تصاویر

پهنای باند(سرعت شبکه) گیرنده ها امکان اتصال به شبکه های کامپیوتری و همچنین قابلیت انتقال تصاویر را فراهم می کند. پهنای باند این گیرنده به ترتیب ۱۰m، ۱۰۰m و ۱۰۰۰m  است. این گیرنده قابلیت پشتیبانی از دوربین های اچ دی تی وی ای، اچ دی سی وی ای و ای اچ دی را دارد.

ابعاد گیرنده DS-7216HQHI-K1 380 در ۳۲۰ اینچ است. وزنی که این دستگاه دارا است حدود پنج کیلو گرم تخمین زده شده است.

گیرنده مدل DS-7216HQHI-K1

سایت تبلیغاتی : ایمن وب