نگاهی به دوربین مداربسته DS-2CE16F1T-IT

با سلام خدمت مخاطبان و همراهان شرکت ایمن تک. تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا نگاهی به دوربین مداربسته DS-2CE16F1T-IT داشته باشیم.

دوربین مدل DS-2CE16F1T-IT از لحاظ ظاهری یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب دوربین مناسب برای محیط ها و فضاهایی که در آنها نیاز به تجهیزات مدار بسته دارید، به حساب می آید. این دوربین از نوع بولت است. سابقا دو نوع تکنولوژی در دوربین های مدار بسته وجود داشت. این تکنولوژی ها آنالوگ و تحت شبکه بودند. هر کدام از این دو تکنولوژی دارای مزایا و معایبی خاص و ویژه خود بودند.

در چند سال اخیر و به لطف پیشرفت تکنولوژی در زمینه سیستم های نظارتی، تکنولوژی جدیدی با عنوان آنالوگ اچ دی یا به اختصار AHD روانه بازار دوربین های مدار بسته شد. بلافاصله شرکت هایی مشهور در این زمینه با تکنولوژی هایی هم جنس با  AHD، از قبیل HD-TVI ، HD-CVI و TurboHD اقدام به انحصاری کردن تکنولوژی خود کردند.

 نگاهی به دوربین مداربسته DS-2CE16F1T-IT-ementech-org 

نگاهی به دوربین مداربسته DS-2CE16F1T-IT و امکانات خاص آن

در مجموع، تکنولوژی آنالوگ HD ترکیبی از کیفیت دوربین های IP یا تحت شبکه در بستر انتقال آنالوگ است که می تواند محدودیت های تکنولوژی آنالوگ را از بین ببرد.حتی توان این را دارد که رقیب سرسختی برای تکنولوژی IP باشد. دوربین حاضر از تکنولوژی  IP بهره می گیرد.

در این دوربین یک چیپ تصویری ۳ مگاپیکسلی CMOS، استفاده شده است که می تواند تصاویری با کیفیت نمایش دهد. برای این دوربین می توان بسته به نیاز، یکی از لنزهای ثابت ۸/۲، ۶/۳ و ۶ میلی متری را انتخاب کرد که به ترتیب زاویه دید ۸۴، ۶۷ یا ۴۴ درجه ایجاد می کند. این دوربین مدار بسته از تکنولوژی EXIR بهره مند است.

با استفاده از این قابلیت، می توان از توزیع بیش از حد نور در تصویر جلوگیری کرد و فریم هایی با میزان نور متعادل ثبت کرد. قابلیت IR در این دوربین کمک می کند تا تصاویر در محیط های کم نور یا تاریکی مطلق تا محدوده ۲۰ متر به خوبی نمایش داده شود. حداقل میزان روشنایی در این دوربین ۰٫۰۱ لوکس (Lux) است که البته اگر قابلیت IR در آن فعال باشد، امکان مشاهده تصاویر در فضاهای بدون نور نیز، وجود دارد.

نگاهی به دوربین مداربسته DS-2CE16F1T-IT-ementech-org

این دوربین با شکل پایه دار، اغلب به دیوار نصب می شود. بدنه این دوربین مقاوم در برابر آب و نفوذ ذرات گرد و غبار است. در نتیجه از آن برای محیط های باز با شرایط مختلف آب و هوایی استفاده می شود. این دوربین بسیار مقرون به صرفه است و می تواند انتخاب خوبی برای محیط های بیرونی کوچک و ساختمان ها باشد.

نگاهی به دوربین مداربسته DS-2CE16F1T-IT

سایت تبلیغاتی : ایمن وب