ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P

تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط با ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P به واسطه هایک ویژن شناخته شده است. این محصول یکی از تولیدات دی وی آر توربو اچ دی است. مبنای کار این دستگاه بر پایه HDtvi Turbo HD خواهد بود. این پایه گذاری به این معنی است که مراحل انتقال تصویر از دوربین مدار بسته تا دستگاه ریسیور به وسیله فیش بی ان سی اتفاق می افتد.

فیش بی ام سی روی کابل کواکسیال قرار می گیرد. دستگاه هایک ویژن DS-7208HUHI-K2/P چند وجهی بوده و دوربین های مداربسته HD ، AHD و آنالوگ را جارخ از فضای مارک و برند سازنده آن پشتیابی و حمایت می کند.

ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P-ementech-org

خصوصیات ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P

ریسیور مورد بحث می تواند از دروبین های مدار بسته ای که دارای تکنولوژی پی او سی هستند پشتیبانی کند و به این مدل دوربین مدار بسته ها هم خدمات ارائه می کند. این نوع دوربین ها نیاز به کابل کشی برای انتقال برق ندارند و بدون سیم هم می توانند روشن نگه داشته شوند که این خود یکی از محاسن این ریسیور به حساب می آید.

ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P دارای ۸ ورودی برای دوربین مدار بسته است. لازم به ذکر است که گفته شود دستگاه ۴ ورودی صدا را در خود دارد. این مدل دستگاه قابلیت فشرده سازی فایل های ذخیره شده داخل خودش را دارد. این مساله عنوان می کند که فضای کمتری روی هارد گرفته می شود و فضای بیشتری برای فایل های ضبط شده جا خواهد شد.

ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P-ementech-org

یکی از مزیت های ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P همین فشرده سازی فایل ها است که باید حتما به آن توجه کرد.

ریسیور دستگاه DS-7208HUHI-K2/P دستگاه هایک ویژن  DS-7208HUHI-K2/P دارای ورودی و خروجی آلارم جهت اتصال رله ها و دتکتور های خارجی است. در کل این دستگاه یک دستگاه قدرتمند با ظرفیت بیشینه ۸ دوربین مداربسته است که جهت استفاده در محیط های مختلف کاربرد دارد. این محیط ها می تواند خانه، اداره، کارخانه و… باشد.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب