دستگاه Digital video recorder مدل DS-7216HQHI-K1

تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط با دستگاه Digital video recorder مدل DS-7216HQHI-K1 خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

دستگاه Digital video recorder مدل DS-7216HQHI-K1 یک دی وی آر است. یک دوربین مدار بسته بدون شک به دستگاه دی وی آر نیاز دارد. این مدل ریسیور ۱۶ کانال دارد. وسیله مورد نظر از سری دستگاه های هایک ویژن است.

دستگاه Digital video recorder قابلیت پشتیبانی  دوربین های اچ دی تی وی ای و اچ دی سی وی ای و ای اچ دی و آنالوگ را دارد. دارای فرمت جریان اصلی یا مین استریم H.265+/H.265/H.264+/H.264 نیز است. این دستگاه پشتیبانی ضبط تصاویر تا ۳ مگا پیکسل را در خود دارد. ابعادی که این دستگاه گیرنده ۱۶ کانالی دارد ۳۱۵ در ۲۴۲ در ۴۵ میلی متر خواهد بود.

دستگاه Digital video recorder مدل DS-7216HQHI-K1-ementech-org

دستگاه Digital video recorder

دستگاه Digital video recorder پنج کاره می باشند و قابلیت اتصال دوربین های ای پی واچ دی تی وی ای و اچ دی سی وی ای ای اچ دی و آنالوگ دارند. . دی وی آر پس از ثبت وقایع داخل هارد دیسک می تواند وقایع ثبت شده را بازپخش کند. بازپخش تصاویر می تواند بر حسب زمان، روز و ساعت باشد. علاوه بر بازپخش تصاویر دی وی آر قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را هم شامل می شود.

شما می تواند تصاویر محیط را از طریق اتصال به دی وی آر توسط موبایل یا پی سی خود مشاهده کنید. دی وی آر ها قابلیت اتصال به تلویزیون و مانیتور کامپیوتر را هم دارا هستند. دستگاه های دی وی آر قابلیت انتقال تصویر در حالت پورت فورواردینگ روی مویایل یا حالت پی تو پی روی موبایل را دارند. پیشنهاد می شود جهت امنیت شبکه از طریق پورت فوردواردینگ جهت امنیت شبکه استفاده شود.

دستگاه Digital video recorder مدل DS-7216HQHI-K1-ementech-org

سرعت شبکه دستگاه Digital video recorder که جای زیادی را اشغال نمی کند ۱۰m، ۱۰۰m و ۱۰۰۰m  است. این مدل گیرنده از دو عدد هارد تا ظرفیت ۸ ترا بایت پشتیبانی می کند. انتقال تصاویر از طریق کابل تا فاصله طولانی برای این دستگاه امکان پذیر است.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب