دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1

تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط با دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1  خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1 توسط کمپانی هایک ویژن شناخته می شود. از دستگاه از سری دستگاه های توربو اچ دی دی وی آر است. مبنای کار این دستگاه این گونه است که انتقال تصویر از دوربین مدار بسته تا دستگاه گیرنده تصویر روی کابل و به وسیله فیش بی ان سی صورت می پذیرد.

این مدل دستگاه چند وجهی بوده است. دوربین های مدار بسته آنالوگ، اچ دی و آی اچ دی را پشتیبانی می کند. برای پشتیبانی ای دوربین ها برند دوربین مد نظر قرار نمی گیرد. این دستگاه ۱۶ ورودی دارد. یک ورودی میکروفن هم دارد. همچنین در خروجی تصاویر را روی تلوزیون HDMI  و CVBS  و مانیتور به وسیله VGA  تحویل می دهد.

  دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1-ementech-org

عملکرد دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1

رزولوشن تصویر خروجی دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1 با کیفیت فوق العاده ۴K UHD  است که تصاویری شفاف تر و با وضوح بالا روی نمایشگرهای UHD  ارائه خواهد کرد.این دستگاه هایک ویژن از فرمت فشرده سازی مدرن H.265   و H.265+  پشتیبانی می کند و این بدین معنا است که فشرده سازی بیشتری روی فیلم های ذخیره شده انجام شده و فضای کمتری را روی هارد دیسک اشغال می کند.

دستگاه هایی که از H.265 و H.265+ پشتیبانی می کنند نسبت به دستگاه های معمولی دارای قیمت بیشتری هستند اما  مدت زمان خیلی بیشتری را روی یک هارد مشخص نگهداری می کنند و در نتیجه دیگر لازم نیست هارد دیسک های با ظرفیت بسیار بالا و قیمت های فضایی تهیه کنید و از این لحاظ مقرون به صرفه خواهند بود.

دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1-ementech-org

دستگاه هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1 دارای کیس ۱U بوده است. این دستگاه از یک هارد دیسک ساتا جهت ذخیره تصاویر پشتیبانی می کند. تصاویر دستگاه هایک ویژن را  علاوه بر تلوزیون و مانیتور می توانید از طریق شبکه و اینترنت به وسیله نرم افزار یا اپلیکیشن موبایل هایک ویژن iVMS  دریافت کنید. ابعاد این دستگاه خیلی کوچک است و فضای زیادی را برای شما اشغال نمی کند.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب