دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال DS-7204HUHI-K1

مطالب قبلی در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها بود. اما در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط با دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال DS-7204HUHI-K1 خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

گیرنده دیجیتال وسیله ای است که تصاویر را به صورت دیجیتال روی حافظه های دیجیتال نگهداری می کند. دی وی آر دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال است. این دستگاه یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین های مدا ربسته آنالوگ است. گیرنده مدل DS-7204HUHI-K1 یک دستگاه دی وی آر است. این مدل دارای چهار کانال است. دستگاه مورد نظر قابلیت ساپورت دوربین های هایک ویژن را تا کیفیت ۲ مگا پیکسلی را دارد.  

کانال صدا

ضمنا این دستگاه این قابلیت را هم دارد که سایر دوربین های مدار بسته با تکنولوژی آنالوگ را پشتیبانی و ساپورت کند. گیرنده مدل مذکور امکان اتصال یک عدد دوربین آی پی با کیفیت ۴ مگا پیکسلی را در خود جای داده است. این گیرنده ۴ کانال صدا جهت اتصال به میکروفون را دارد. باید متذکر شد که دستگاه یک کانال برای خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر را دارد. دستگاه دارای چندین پورت ورودی و خروجی است.

دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال DS-7204HUHI-K1-ementech-org

پهنای باند دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال DS-7204HUHI-K1

هارد با ظرفیت ۶ ترا بایت را این گیرنده پشتیبانی می کند. روش فشرده سازی این دستگاه از نوع h.264 ، h.264+ ، h.265 و h.265+  خواهد بود. پهنای باند گیرنده مدل DS-7204HUHI-K1 10M، ۱۰۰M و ۱۰۰۰M  است. نوع کانال های ورودی تصویر فیش BNC  است.

ظاهر دستگاه

وزن این دستگاه تقریبا دو کیلو گرم است. ابعاد در نظر گرفته شده برای آن ۴۵ در ۲۴۲ در ۳۱۵ است. خروجی اچ دی ام آی با امکان انتقال هم زمان تصویر و صدا در این دستگاه گنجانده شده است. این انتقال جهت اتصال به مانیتور خواهد بود. تکنولوژی poc  در مدل DS-7204HUHI-K1 وجود دارد. با توجه به این تکنولوژی نصب دوربین مدار بسته بدون کابل کشی انجام می شود. این مساله باعث پایین آمدن هزینه ها و قابل تعمل است.

دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال DS-7204HUHI-K1-ementech-org

ظرفیت دوربین دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال DS-7204HUHI-K1

دستگاه مورد نظر ورودی و خروجی آلارم برای دتکتورهای خارجی است. در مجموع این دستگاه با قدرت ظرفیت ۴ دوربین مدار بسته در محیط های خانگی، اداری و صنعتی را دارد. دمایی که این دستگاه تحمل خواهد کرد از منفی ۱۰ درجه شروع می شود تا به ۵۵ درجه بالای صفر خواهد رسید.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب