دستگاه دی وی آر DS-7204HQHI-K1

تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی  در ارتباط با دستگاه دی وی آر DS-7204HQHI-K1 خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

دستگاه دی وی آر  (dvr)مدل DS-7204HQHI-K1 یک دی وی آر اچ دی است. این مدل دی وی آر چهار کانال دارد. دوربین مورد نظر قابلیت پشتیبانی از دوربین های هایک ویژن را دارد زیرا خود یک دی وی آر هایک ویژن است. لازم به ذکر است پشتیبانی این دستگاه از دوربین های ۲ مگا پیکسلی است. دوربین های آنالوگ نیز زیر مجموعه این پشتیبانی قرار می گیرند.

از نکات جالب در مورد این دستگاه DVR، امکان اتصال به یک عدد دوربین IP با کیفیت ۴ مگاپیکسل است. دستگاه دارای یک کانال ورودی صدا جهت اتصال به میکروفون، یک کانال خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر بوده و همچنین دارای خروجی تصویر از نوع HDMI با امکان انتقال هم زمان تصویر و صدا و VGA جهت اتصال به مانیتور است.

 دستگاه دی وی آر DS-7204HQHI-K1 -ementech-org 

ویژگی دستگاه دی وی آر DS-7204HQHI-K1

دستگاه گیرنده مدل DS-7204HQHI-K1 دارای یک پورت ارتباطی شبکه از نوع  LANبا پهنای باند ۱۰m، ۱۰۰m، ۱۰۰۰m است. این ورودی امکان اتصال به شبکه های کامپیوتری و همچنین قابلیت انتقال تصاویر روی اینترنت و موبایل را فراهم می کند. قابلیت پشتیبانی از ۱ عدد هارد با ظرفیت ۶ ترابایت از دیگر مشخصات این دستگاه است. روش فشرده سازی اطلاعات در دستگاه DS-7204HQHI-K1  از نوع H.265+، H.265، H.264+،  H.264  است.

تصاویر دستگاه هایک ویژن  DS-7204HQHI-K1را علاوه بر تلوزیون و مانیتور می توانید از طریق شبکه و اینترنت به وسیله نرم افزار یا اپلیکیشن موبایل هایک ویژن iVMS دریافت کنید.

دستگاه دی وی آر DS-7204HQHI-K1 -ementech-org

دستگاه هایک ویژن DS 7204HQHI K1 دارای کیس کوچک ۱U  بوده و از یک دستگاه هارد دیسک ساتا (SATA H.D.D) جهت ذخیره تصاویر پشتیبانی می کند.

این مدل دستگاه گیرنده خیلی از شما فضایی را اشغال نمی کند. ابعاد این دستگاه ۳۱۵ در ۲۴۲ در ۴۵ میلی متر است. مبنای استاندارد دستگاه گیرنده  HDtvi Turbo HDاست. مراحل انتقال تصویر از دوربین مداربسته تا دستگاه هایک ویژن DS-7204HQHI-K1  روی کابل کواکسیال و به وسیله فیش BNC صورت می گیرد.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب