خصوصیات دی وی ار DS-7208HQHI-K1

تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط با  خصوصیات دی وی ار DS-7208HQHI-K1 خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

دستگاه دی وی ار که مخفف واژه  Digital video recorder یک گیرنده است. تصاویر دوربین مدار بسته پس از ثبت وقایع به صورت دیجیتال یا صفر و یک داخل هارد دیسک داخل دی وی آر اتنقال می یابند. دی وی آر پس از ثبت وقایع داخل هارد دیسک می تواند وقایع ثبت شده را باز پخش کند.

باز پخش تصاویر می تواند بر حسب زمان روز و ساعت باشد. علاوه بر باز پخش تصاویر، دی وی آر قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را هم شامل می شود و می تواند تصاویر محیط را از طریق اتصال به دی وی آر توسط موبایل یا پی سی خود مشاهده کند. دی وی آر ها قابلیت اتصال به تلویزیون و مانیتور کامپیوتر را هم دارا هستند.

  خصوصیات دی وی ار DS-7208HQHI-K1-ementech-org

نگاهی به خصوصیات دی وی ار DS-7208HQHI-K1

دستگاهای دی وی آر قابلیت انتقال تصویر در حالت پورت فورواردینگ روی مویایل یا حالت پی تو پی روی موبایل را دارد. پیشنهاد می شود جهت امنیت شبکه از طریق پورت فورواردینگ جهت امنیت شبکه استفاده شود. دی وی آر های نسل جدید پنج کاره هستند و قابلیت اتصال دوربین های ای پی واچ دی تی وی ای و اچ دی سی وی ای ای اچ دی و آنالوگ را دارند.

گیرنده مدل DS-7208HQHI-K1 دارای هشت کانال است. فرمت ساپ استریم این دستگاه برای دوربین های آنالوگ H.264 و H.265 است. فرمت جریان اصلی یا مین استریم H.265+، H.265، H.264 و H.264+ است. پشتیبانی ضبط تصویر تا رزولوشن ۵ مگا پیکسل خواهد بود. اچ دی ام ای خروجی فور کی دارد.

  خصوصیات دی وی ار DS-7208HQHI-K1-ementech-org

این مدل گیرنده از انتقال کابل شبکه و ار جی تا فاصله طولانی پشتیبانی می کند. کانال های ۴، ۸ و ۱۶ باز پخش بستگی به نوع دی وی آر دارد. پشتیبانی از دو عدد هارد تا ظرفیت ۸ ترا بایت از قابلیت های این گیرنده دیجیتال دوربین های مدار بسته است. سرعت شبکه این گیرنده ۱۰m، ۱۰۰m و ۱۰۰۰m  است. ابعاد این دستگاه هشت کاناله ۳۸۰ در ۳۲۰ در ۴۸ است.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب